LAVA GROUP S.C.

Asystentka/Asystent Działu Sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie
  • 27-28 zł brutto / godz. Umowa o pracę

Asystent

Umowa o pracę, umowa zlecenie

Pełny etat

Asystent/sekretarz

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Lava Group S.C bezpośredni producent i dystrybutor upominków biznesowych.

Nasza siedziba znajduję się w Warszawie na Ursynowie. Posiadamy unikalny model na rynku reklamowym, który pozwala naszym klientom na bezpośredni kontakt z producentem dzięki czemu eliminujemy łańcuch pośredników. Dzięki temu nasi klienci mają korzyści cenowe oraz skuteczną komunikację, która ma bezpośrednio wpływ na zamówienia i produkty.

Współpracujemy z ponad 2000 firm w Polsce m.in. : Play, Iveco, Inpost, Fakro, Maspex, Soudal, 3M, Mercedes, DR Irena Eris, Nestle, Polpharma, Mapei w tym także z firmami państwowymi i ministerstwami m.in. : PKP Intercity, KGHM Polska Miedź,  Ministerstwo Sprawiedliwości, Polska Agencja Rezerw Strategicznych, PWPW.

Z sukcesem rozwijamy również sprzedaż eksportową – eksportujemy produkty do 37 krajów na świecie.

Współpracujemy z najlepszymi fabrykami, które robią produkty dla klientów detalicznych. Do kontroli jakości stosujemy standardy AQL. Na nasze produkty posiadamy wszystkie ważne certyfikaty typu Reach, Rosh wydawane przez najlepsze światowe jednostki centrów autoryzacji takich jak SGS, TUV.

W chwili obecnej posiadamy dwie autorski marki : Colorissimo i Priomo. Dbamy o szczegóły naszych produktów, posiadamy unikalny koncept kolorów, które z łatwością można dopasować do logo klienta. Nasze produkty są praktyczne, użyteczne.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona pracowników tworzących profesjonalną obsługę dla naszych klientów.

Zakres obowiązków

  • obsługa zamówień i przygotowywanie ofert handlowych

  • wprowadzanie danych i zamówień do systemów

  • kontakt mailowy i telefoniczny z klientem

  • współpraca z innymi działami firm

Wymagania

  • znajomość pakietu Office

  • dobra organizacja pracy i samodzielność

  • zaangażowanie i odpowiedzialność

Oferujemy

  • gwarancja pracy w stabilne firmie

  • intensywne szkolenia

  • prace w młodym i dynamicznym zespole

  • Szanse na rozwój kariery w sprzedaży

  • 1. Administratorem Danych Osobowych jest Lava Group S.C. z siedzibą w Warszawie (kontakt: ul. Romera 4b, 02-784 Warszawa).

    2. Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a i c ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. (RODO).

    3. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

    4. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

    5. Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż przez trzy miesiące od dnia przesłania CV.

    6. Za zgodą kandydatów w okresie 1 roku od zakończenia procesu rekrutacyjnego dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.

    7. Dane osobowe kandydatów nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.

    8. Proszę o zawarcie w aplikacji zgody o następującej treści:

    „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Lava Group S.C. z siedzibą w Warszawie na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.
  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Lava Group S.C. z siedzibą w Warszawie na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.
Dodana
Wygasa (za 18 dni temu)