Poszukiwana Pani do obsługi klientów premium w bankowości

Santander Bank
  • Wrocław, dolnośląskie

Pracownik biurowy

Umowa o pracę

Wprowadzamy pozytywną bankowość w życie naszych Klientów, odpowiadając na ich potrzeby finansowe.

Zakres obowiązków:

-Kompleksowa współpraca z Klientami z segmentu Premium;

Budowanie długotrwałych relacji z Klientami Premium oraz aktywne pozyskiwanie nowych;

-Rozpoznawanie i realizowanie potrzeb Klientów poprzez proponowanie im nowoczesnych, zindywidualizowanych rozwiązań
-Efektywne realizowanie celów sprzedażowych.

Wymagania

Wykształcenie średnie

Mile widziane doświadczenie w obsłudze Klientów z segmentu Premium;

Umiejętność nawiązywania i budowania trwałych relacji z Klientami;

Nastawienie na realizację zadań i osiąganie założonych celów biznesowych;

Samodzielność i dobra organizacja czasu pracy;
Inicjatywa i elastyczność w działaniu;

Oferujemy

Umowa o pracę 12000
brutto
Pracę w firmie z ugruntowana pozycją na rynku
Auto służbowe po 3 miesiącach pracy
Bezpłatne prywatne ubezpieczenie zdrowotne
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)