Mechanik / operator linii produkcyjnej

  • Wysoka, małopolskie pow. suski

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Inne wymagania: Doświadczenie zawodowe: min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku;
    Uprawnienia: mile widziane uprawnienia elektryczne eksploatacyjne (SEP 1kV);
    Umiejętności: umiejętność diagnozowania usterek, awarii maszyn i urządzeń oraz czytania schematów technicznych; rzetelność, odpowiedzialność i zaangażowanie w zakresie powierzonych zadań; umiejętność pracy samodzielnej oraz współpracy w zespole; gotowość do pracy w systemie zmianowym.

    Umowa na okres próbny: 3 miesiące, praca na II zmiany: 6:00-14:00; 14:00-22:00;
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
  • Opis wynagrodzenia: do uzgodnienia z kandydatem
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 1 miesiąc temu)