• Starogard Gdański, pomorskie pow. starogardzki

Asystent

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące,wyższe (w tym licencjat)
  • Uprawnienia: Komunikatywność,dyspozycyjność
  • Inne wymagania: konieczne:
    - wykształcenie wyższe na kierunku pedagogika, psychologia, socjologia, nauki o rodzinie, praca socjalna lub wykształcenie wyższe na dowolnym kierunku uzupełnione szkoleniem z zakresu pracy z dziećmi i rodziną lub studiami podyplomowymi dodatkowo udokumentowanym rocznym stażem pracy lub wykształcenie średnie lub średnie branżowe uzupełnione szkoleniem z zakresu pracy z dziećmi i rodziną dodatkowo udokumentowanym 3-letnim stażem pracy;
    - umiejętność planowania i wdrażania działań wspierających;
    - asystentem rodziny może być osoba, która nie jest i nie była pozbawiona władzy rodzicielskiej, wypełnia obowiązek alimentacyjny, nie była skazana prawomocnym wyrokiem, nie figuruje w bazie danych RSP;
    pożądane: doświadczenie w pracy z rodziną, programu Pomost
    więcej informacji na stronie:
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 800 PLN
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 7 dni temu)