Pracownik administracyjno - wdrożeniowy

  • Lipusz, pomorskie pow. kościerski

Specjalista ds. administracji

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Inne wymagania: 1. konieczne:
    - wykształcenie wyższe lub średnie w trakcie dokształcania do wyższego,
    - znajomość Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020,Planu Strategicznego Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027 oraz Programu Fundusze Europejskie dla Pomorza na lata 2021-2027 w zakresie dostępnym dla lokalnych grup działania,
    - znajomość tematyki Rozwoju Lokalnego Kierowanego przez Społeczność,
    - biegła umiejętność posługiwania się komputerem,
    - bardzo dobra znajomość LSR oraz procedur ubiegania się o dofinansowanie w ramach wdrażania LSR LGD Stolem,
    - prawo jazdy kat. B.
    2. pożądane:
    - wykształcenie wyższe magisterskie,
    - znajomość języka obcego, preferowany język angielski,
    - doświadczenie w aktywizowaniu i animacji mieszkańców wsi,
    - bardzo dobra znajomość źródeł finansowania projektów,
    3. Predyspozycje osobowościowe:
    - sumienność, obowiązkowość,
    - umiejętność pracy w zespole,
    - wysoka kultura osobista,
    - chęć uzupełnienia wiedzy i podnoszenia kompetencji,
    - łatwość w nawiązywaniu relacji międzyludzkich.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie uzależnione od podiadanych kwalifikacji
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 12 dni temu)