Brukarz - pracownik robót drogowych 20 miejsc

  • Niemcy zagranica

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z TŁUMACZENIAMI

! Praca ze znajomością języka niemieckiego na poziomie minimum podstawowymFIRMA CJ KONIK Magdalena Kopacz poszukuje dla swojego niemieckiego klienta - Brukarzy/Pracowników robót drogowychMiejsce pracy : Niemcy ok. NortheimWynagrodzenie: 3600€ netto miesięcznie Zakres obowiązków:- budowa chodników, ścieżek, dróg itp.- układanie kostki brukowej- osadzanie studzienek - prace drogowe- roboty melioracyjne - inne prace pomocniczeAPLIKUJ JEŚLI, POSIADASZ:- doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku - znasz język niemiecki na poziomie minimum podstawowym- jesteś punktualny, dokładny i rzetelny - otwarty na częste delegacje - praca na terenie całych Niemiec - posiadasz prawo jazdy kat B mile widziane E Nasza Oferta:- stabilne zatrudnienie z niemieckim ubezpieczeniem- praca na stałe- bezpłatne mieszkanie (wyżywienie we własnym zakresie).- wynagrodzenie 3600€ miesięcznie przy wypracowaniu 200 godzin w miesiącu! Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojej aplikacji !na adres email: AplikujCJ KONIK Magdalena Kopacz67-200 Głogów, ul. Okrężna 35btel: 570 718 736tel: 731 913 716- czynny w dni robocze od 8 do 16

Obowiązki

Wymagania

Oferujemy

Dodana
Wygasa (za 7 dni temu)