Grupa Inbud Bielsko

Inżynier budowy - Majster budowy

  • Bielsko-Biała, śląskie

Inżynier budowy

Kontrakt b2b

Pełny etat

Kierownik

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

GRUPA INBUD BIELSKO działa w branży budowlanej od 1980 roku. Początkowo firma specjalizowała się w wykonawstwie robót budowlanych, zarówno z zakresu budownictwa przemysłowego jak i mieszkaniowego.

Nasze 44 letnie doświadczenie oraz stałe podnoszenie kwalifikacji pozwoliło na rozszerzenie oferowanych usług o kompleksową obsługę Inwestorów i realizację obiektów w systemie „projektuj-buduj” czyli projektowanie oraz generalne wykonawstwo.

Od 2004 roku realizujemy z powodzeniem przedsięwzięcia deweloperskie w zakresie budownictwa mieszkaniowego. Inwestycje naszej firmy charakteryzują funkcjonalność, unikalne rozwiązanie projektowe oraz wysoka jakość i dbałość o detale. Jako firma łącząca funkcje dewelopera i generalnego wykonawcy ponosimy odpowiedzialność za całość procesu inwestycyjnego, od wyboru lokalizacji poprzez projekt, do przekazania nabywcy gotowego mieszkania. Daje to naszym Klientom nie tylko pełne poczucie bezpieczeństwa, ale i najwyższej jakości produkt.

Zakres obowiązków

  • Przygotowywanie przedmiarów i obmiarów robót
  • Koordynacja robót wykonywanych przez podwykonawców
  • Organizacja pracy brygad własnych
  • Ustalanie kolejności i terminów wykonania robót na podstawie przyjętego harmonogramu
  • Przekazywanie uzgodnień technicznych podwykonawcom i wykonawcom
  • Prowadzenie dystrybucji dokumentacji
  • Przygotowanie zapytań ofertowych dla podwykonawców oraz danych do umów z podwykonawcami
  • Zgłaszanie zapotrzebowania materiałowego, przygotowywanie zamówień
  • Sprawdzanie zgodności zakresu rzeczowo-materiałowego ujętego w dokumentacji z zakresem kontraktowym

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe techniczne: budownictwo
  • prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność czytania dokumentacji budowlanej
  • Znajomość programu AUTO-CAD, NORMA PRO, MS Office (dodatkowym atutem będzie znajomość MS Project)
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Znajomość technologii związanych z realizacją stanu surowego i robót wykończeniowych budynków
  • Mile widziane 2-letnie doświadczenie w pracy na budowie

Oferujemy

  • Praca w rozwijającej się firmie budowlanej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w przyjaznym i zaangażowanym zespole
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Służbowy telefon
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Świeża kawa z ekspresu
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest:
    P.B. INBUD BIELSKO Sp. z o.o. Sp.k., , ul. Piekarska 57, , 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 937 266 49 42
    Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:P.B. INBUD BIELSKO Sp. z o.o. Sp.k., , ul. Piekarska 57, , 43-300 Bielsko-Biała, NIP: 937 266 49 42zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 19 dni temu)