Fabryka Narzędzi GLOB Sp. z o.o.

GLOB- Pracownik wydziału produkcji narzędzi

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • 4 800-5 800 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Fabryka Narzędzi "GLOB" Sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem. Powstała ona w 1996 r. na bazie Wytwórni Wyciągów Narciarskich "POLSPORT".

Firma dzięki swojemu doświadczeniu w wytwarzaniu wysokiej jakości produktów otrzymała certyfikat PN-EN ISO 9001:2015. Poprzez odpowiednie działania firma nasza jest pod stałym nadzorem Transportowego Dozoru Technicznego co pozwala nam produkować, modernizować wyciągi narciarskie oraz przeprowadzać szkolenia obsługi i konserwacji wyciągów narciarskich oraz kolei linowych. Ponadto nasi pracownicy posiadają uprawnienia do wykonywania zaplotu lin stalowych: TDT-WT-404-1:2009 oraz spawania konstrukcji nadane przez TDT (Transportowy Dozór Techniczny).

Zakres obowiązków

Fabryka Narzędzi GLOB Sp. z o.o. Bielsko-Biała zatrudni na stanowisko:

pracownik w dziale produkcji narzędzi.

Obsługa następujących maszyn na linii produkcyjnej:

  • prasa mimośrodowa.

  • frezarka konwencjonalna,

  • piec do hartowania indukcyjnego,

  • ostrzałki.

* Praca w systemie 2- zmianowym, w godzinach od 6.00 do 14.00 i od 14.00 do 22.00.

Wymagania

Od kandydata oczekujemy:

* sumienności i zaangażowania w powierzone obowiązki

* gotowości do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym

* dbania o czystość i porządek w miejscu pracy

Doświadczenie nie jest wymagane.

Oferujemy

* zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat

* przyuczenie do zawodu

* niezbędne narzędzia pracy

* przyjazną atmosferę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV z dopiskiem: pracownik linii produkcji.

Prosimy o dopisanie w CV następujących klauzuli:

- "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez GLOB Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej (43-382), przy ul. Sobieskiego 452, w celu przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na oferowane stanowisko"

- "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez GLOB Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej (43-382), przy ul. Sobieskiego 452, na potrzeby kolejnych rekrutacji, ale nie dłużej niż przez okres 12 miesięcy".

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Zapraszamy do współpracy !

  • Administratorem danych osobowych jest:
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez:Fabryka Narzędzi GLOB Sp. z o.o.
    zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 19 dni temu)