Projektant Instalacji oraz Urządzeń Elektrycznych (BIM Build Information Modeling)

  • Małopolskie

Projektant

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Global 17 to międzynarodowa firma z ponad 20-letnim doświadczeniem w budownictwie i projektowaniu instalacji sanitarnych, elektrycznych i technologicznych. Obsługujemy głównie duże biura inżynieryjne i projektowe z Europy.

Global 17 ma siedziby w Szwajcarii, Polsce, Hiszpanii, Ukrainie.

Oferujemy pracę w międzynarodowym, młodym, dynamicznym zespole, rozwój zawodowy i doświadczenie z zagranicznymi klientami.

Zakres obowiązków

  • Projektowanie instalacji oraz urządzeń elektrycznych w 3D (BIM Building Information Modeling);
  • Przygotowanie rysunków technicznych z branży elektrycznej.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne na wydziale Elektrycznym;
  • Mile widziana znajomość programów Revit;
  • Umiejętność czytania i rozumienia rysunków technicznych;
  • Bardzo dobra organizacja pracy, duża samodzielność w rozwiązywaniu problemów oraz wykazywanie się inicjatywą;
  • Stawianie na wysoką jakość wykonywanej oraz kreatywność, dokładność, rzetelność oraz umiejętność ustalania priorytetów, staranność i poczucie odpowiedzialności za wykonaną pracę;
  • Umiejętność i chęć współpracy w zespole, zarówno twarzą w twarz jak i zdalnie;
  • Chęć dalszego rozwoju w obszarach związanych z zawodem, oraz poznania i opanowania nowych programów i narzędzi do projektowania;
  • Zainteresowanie nowymi technologiami, oprogramowaniem i otwartość na poznanie i wdrażanie nowych procesów pracy.

Oferujemy

  • Umowę o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pracę w międzynarodowym, młodym, dynamiczny, inspirującym ale i wymagającym zespole profesjonalistów;
  • Zrównoważony rozwój zawodowy, możliwość nauki języków obcych (Deutsch) i komunikacji z zagranicznymi klientami;
  • Szkolenia z zakresu zastosowania nowych technologii i narzędzi BIM w procesie projektowania;
  • Szkolenie z norm europejskich w zakresie planowania i projektowania;
  • Imprezy i działania integracyjne;
  • Wygodne biuro w centrum Tarnowa.
  • Administratorem danych osobowych jest GLOBAL 17 POLAND sp. z o.o. 33-100 Tarnów Gabriela Narutowicza 22, NIP: 9930687160. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Global 17 Poland sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.
Dodana
Wygasa (za 19 dni temu)