Specjalista ds. obsługi serwisowej it

  • Łańcut, podkarpackie pow. łańcucki

Serwisant

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
  • Języki: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
  • Uprawnienia: Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,PRAWO JAZDY KAT. B
  • Inne wymagania: Wykształcenie min. średnie techniczne kierunkowe ( preferowane wyższe techniczne lub w zakresie nauk ścisłych)
    Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
    Umiejętności manualno-techniczne w zakresie instalacji sieci LAN, FO i WAN
    Umiejętność pracy w zespole
    Wysoka kultura osobista oraz umiejętność nawiązywania i budowania relacji z klientem
    Znajomość języka angielskiego na minimum poziomie B2+
    Dobra znajomość instalacji i konfiguracji systemów operacyjnych Windows i Linux
    Dobra znajomość architektury sieci LAN, WAN, WiFi w zakresie instalacji i konfiguracji
    Znajomość analizy ruchu sieciowego, metod i systemów zdalnego dostępu, zapór sieciowych
    Mile widziane:
    Uprawnienia SEP
    Znajomość architektury systemów CCTV i SSWIN
    Znajomość architektury systemów światłowodowych
    Miejsce pracy: Łańcut, województwo podkarpackie
    Kontakt z pracodawcą - telefoniczny lub mailowy, tel. 606 121 944, mail: grzegorz.wilk@kawicom.pl
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 8 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie brutto w przedziale: 5 000,00 zł - 8 000,00 zł + premia
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)