Czynności polegające na montowaniu i demontowaniu linii produkcyjnych

Centralna Baza Ofert Pracy
  • Wrocław, dolnośląskie

Mechanik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wymagania

  • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
  • Języki: ukraiński, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
  • Uprawnienia: Czytanie rysunków technicznych
  • Inne wymagania: wykształcenie brak wymgań, 1 rok stażu pracy, czytanie rysunków technicznych
    mile widziana umiejętność pracy na wózku widłowym i uprawnienia na podesty ruchome przejzdne
    umiejętności obsługi narzędzi takich jak szlifierka kątowa oraz wkrętarka
    znajomość języka ukraińskiego B2 ze względu na pracę w zespole ukraińskojęzycznym.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: tak

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 40 do 40 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie godzinowe
CBOP
Dodana
Wygasa (za 9 dni temu)