• Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Terapeuta

Umowa o pracę

Część etatu

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Inne wymagania:
    - posiadanie kwalifikacji do wykonywania zawodu: pedagoga, psychologa, terapeuty zajęciowego lub innego zawodu dającego wiedzę i umiejętności pozwalające świadczyć określone specjalistyczne usługi.

    konieczne:
    - min. 3 miesięczne doświadczenie w pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi w jednej z następujących jednostek: szpitalu psychiatrycznym, jednostce organizacyjnej pomocy społecznej dla osób z zaburzeniami psychiatrycznymi, placówce terapii lub placówce oświatowej, do której uczęszczają dzieci z zaburzeniami rozwoju lub upośledzeniem umysłowym, ośrodku terapeutyczno-edukacyjno-wychowawczym, zakładzie rehabilitacji, innej jednostce świadczącej specjalistyczne usługi dla osób z zaburzeniami psychicznymi, wymagane doświadczenie w pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi, wysoka kultura osobista, empatia, wrażliwość, asertywność, umiejętność pracy w zespole.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 1 235 PLN
  • Opis wynagrodzenia: wysokość wynagrodzenia brutto:
    (niepełny wymiar etatu x 4.940,00zł ) + premia 5% + dodatek stażowy
  • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies
CBOP
Dodana
Wygasa (za 18 dni temu)