GEO-Instruments Polska Sp. z o.o.

INŻYNIER DS. MONITORINGU KONSTRUKCJI/GEODETA

  • Ożarów Mazowiecki, mazowieckie pow. warszawski zachodni

Inżynier

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Geo Instruments Polska należy do firmy Keller Polska
wchodzącej w skład Keller Group plc, z siedzibą w Londynie.
Jesteśmy wiodącą firmą zajmującą się monitoringiem
konstrukcji.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków

  • Realizacja i wdrażanie usług monitoringu w terenie;
  • Analiza dokumentacji technicznej do celów przygotowania ofert handlowych oraz dokumentacji projektowej;
  • Opracowywanie Raportów z pomiarów i analiza wyników pomiarowych;
  • Wsparcie techniczne w przygotowywaniu i realizacji zleceń;
  • Raportowanie wykonanych czynności;
  • Przygotowanie i wysyłanie zapytań ofertowych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe o specjalności konstrukcyjno-budowlanej lub geodezyjnej;
  • Znajomość technik pomiarowych związanych z monitoringiem geotechnicznym i monitoringiem konstrukcji;
  • Czynne prawo jazdy kat. B;
  • Dyspozycyjność i gotowość do okresowych (na kilka dni) podróży służbowych;
  • Biegła obsługa komputera w zakresie oprogramowania: MS 365, AutoCad, QGIS;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność pracy zespołowej;
  • Doskonała organizacja własnej pracy, odpowiedzialność, sumienność oraz analityczne myślenie.

Oferujemy

  • Możliwość zdobywania wiedzy od najlepszych ekspertów i liderów branży;
  • Bogaty pakiet szkoleń branżowych, językowych, uczestnictwo w konferencjach;
  • Kartę sportową i dofinansowanie wypoczynku;
  • Ubezpieczenie na życie i prywatną opiekę medyczną;
  • Innowacyjność w codziennej pracy;
  • Przyjazną atmosferę w pracy.
  • Prywatna opieka lekarska
  • Przyjazna atmosfera
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Ubezpieczenie grupowe
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest GEO-Instruments Polska Sp. z o.o. 28-300 Jędrzejów Łysaków Drugi 47, NIP: 6562312995. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez GEO-Instruments Polska Sp. z o.o. 28-300 Jędrzejów Łysaków Drugi 47, NIP: 6562312995 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 19 dni temu)