Firma ART Sp.zo.o Sp.k

Pracownik działu handlowego

  • Bielsko-Biała, śląskie
  • 4 700-6 900 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Handlowiec

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Firma ART od wielu lat specjalizuje się w produkcji folii i opakowań foliowych. Dzięki długiemu odoświadczeniu oraz nieprzerwanemu rozwojowi firmy jesteśmy w stanie zaoferować szeroką gamę wyrobów foliowych.

W naszej ofercie znajdują sie:
Folie LDPE, HDPE, PP, EVA, EVOH oraz specjalistyczne materiały takie jak:

- kaptury termokurczliwe,

- taśmy termokurczliwe,

- stretch hood,

- folie FFS do maszyn pakujących,

- worki na węgiel,

- worki na odpady,

- taśmy ostrzegawcze i taśmy klejące,

- stretch ręczny i maszynowy.

Prężnie rozwijająca się firma produkcyjna z Bielska-Białej zatrudni pracownika Działu Handlowego

Zakres obowiązków

  • pozyskiwanie i obsługa klientów,
  • prowadzenie negocjacji handlowych w oparciu o standardy firmy oraz potrzeby klienta,
  • utrzymywanie trwałych relacji handlowych z dotychczasowymi klientami firmy,
  • aktywny wkład w tworzenie dobrego wizerunku firmy na rynkach polskich/zagranicznych
  • analiza skuteczności prowadzonych działań marketingowych,
  • zawieranie umów oraz prowadzenie dokumentacji sprzedażowej,

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia zawodowego w dziale sprzedaży lub zaopatrzenia,

  • doświadczenie w branży foli, opakowania foliowe będzie dodatkowym atutem,

  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • znajomość programu Subiekt mile widziane,

  • prawo jazdy kat.B

Oferujemy

  • Zapewniamy stabilne zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
  • Grupowe ubezpieczenie zdrowotne,
  • prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę,
  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00,
  • Możliwość rozwoju i zdobywanie doświadczenia w branży.
  • Administratorem danych osobowych jest Firma Art Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp.K 43-300 Bielsko-Biała ul. Sikornik 3, NIP: 5470125782. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Firma Art Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Sp.K 43-300 Bielsko-Biała ul. Sikornik 3, NIP: 5470125782 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 20 dni temu)