Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 22.05.2024

Starszy inspektor ds. magazynu dowodów rzeczowych

Komenda Miejska Policji w Koszalinie
  • Koszalin, zachodniopomorskie

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

  • praca wykonywania w warunkach normalnych - biurowych a także w pomieszczeniu magazynowym,
  • naturalne i sztuczne oświetlenie,
  • praca przy monitorze ekranowym,
  • praca na wysokościach do 3 metrów,
  • magazynznajduje się na trzecim piętrze budynku, brak windy,
  • w dojściu schody mogące utrudniać poruszanie sie osób z ograniczeniami ruchowymi.
  • jest odpowiedzialny za prowadzenie składnicy Dowodów Rzeczowych KMP w Koszalinie i Komisariatu Policji I w Koszalinie
  • prowadzi księgi dowodów rzeczowych
  • obsługuje system PARKING
  • archiwizuje dokumenty związane z prowadzonymi rejestrami
  • nie dopuszcza do zniszczenia dowodów mogących być wykorzystanych w procesie karnym

Wymagania

  • wykształcenie: średnie ekonomiczne, o profilu administracji
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku o podobnym zakresie działań, w jednostkach Policji
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: wyższe administracja, prawo, ekonomia
  • doświadczenia zawodowego na stanowisku o podobnym zakresie zadań
  • posiadanie poświadczenia bezpieczeństwa MSWiA

Oferujemy

  • Możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy
  • Pomieszczenie lub stojaki na rowery na terenie urzędu
  • Dostosowanie planów urlopów pracowników posiadających dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym do terminów wakacji, ferii i przerw świątecznych
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników

Visa