Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 23.05.2024

Starszy referent Wydział Dochodzeniowo - Śledczy

Komenda Powiatowa Policji dla Powiatu Warszawskiego-Zachodniego z siedzibą w Starych Babicach
  • Stare Babice, mazowieckie pow. warszawski zachodni

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

  • praca administracyjno-biurowa;
  • obsługa komputera powyżej 4 godzin dziennie;
  • wymuszona pozycja ciała;
  • oświetlenie naturalne i sztuczne;
  • budynek niedostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo.
  • prowadzenie Rejestru Dowodów Rzeczowych.
  • prowadzenie Składnicy Dowodów Rzeczowych w Komendzie Powiatowej Policji dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego z siedzibą w Starych Babicach.
  • sprawdzanie dokumentacji wytworzonej przez jednostki podległe odnośnie przekazywania dowodów rzeczowych do CSDR
  • systematyczne rozliczanie dowodów rzeczowych
  • koordynowanie składnic dowodów rzeczowych znajdujących się w jednostakch podległych komendy
  • wprowadanie druków do systemu KSIP

Wymagania

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego na stanowisku o podobnym zakresie zadań
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • doświadczenia zawodowego

Oferujemy

  • Możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy
  • Pomieszczenie lub stojaki na rowery na terenie urzędu
  • Miejsce parkingowe na terenie urzędu
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników

Visa