Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 30.05.2024

Cieśla szalunkowy

Grupa590
  • Grójec, mazowieckie pow. grójecki

Budowlaniec

Umowa o pracę

Cześć! Jeśli masz doświadczenie jako Cieśla Szalunkowy lub Zbrojarz, jesteś samodzielny w montażu i posiadasz prawo jazdy kat. B, mamy dla Ciebie świetną możliwość dołączenia do naszej ekipy! Jeśli jesteś osobą dokładną, precyzyjną i kochasz budowlane wyzwania, nie czekaj i aplikuj już dziś!

Miejsce Pracy: Grójec k. Warszawy

Oczekujemy:
• Doświadczenia na tym stanowisku

OPIS STANOWISKA
• Montaż różnego rodzaju szalunków, dbając o wysoką jakość wykonania.
• Zbrojenia, stawianie konstrukcji.
• Wykonywanie innych prac budowlanych.

Oferujemy

• Zatrudnienie na podstawie Umowy o pracę.
• Zakwaterowanie, za które nie płacisz.
• Pracę od poniedziałku do piątku.

Daj się poznać i aplikuj do nas!
Sposób Aplikowania: Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji na adres mailowy: @

Visa