So Smart Usługi Sp. z o.o.

Handlowiec / Specjalista ds. Sprzedaży

  • Umowa o pracę
    6 000-10 000 zł brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

Handlowiec

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca zdalna

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą sprzątającą, specjalizującą się w świadczeniu wysokiej jakości usług sprzątania dla firm i instytucji. W związku z naszym rozwojem poszukujemy doświadczonego Handlowca, który dołączy do naszego zespołu. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie relacji z naszymi obecnymi partnerami handlowymi.

Zakres obowiązków

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów poprzez prowadzenie działań sprzedażowych i marketingowych.
  • Budowanie długofalowych relacji handlowych z klientami oraz partnerami biznesowymi.
  • Opracowywanie i prezentacja ofert handlowych, dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów.
  • Monitorowanie rynku oraz analiza trendów sprzedażowych w branży.

Wymagania

  • Doświadczenie w branży sprzątającej będzie bardzo mile widziane.
  • Umiejętność negocjacji i budowania trwałych relacji biznesowych.
  • Zdolności komunikacyjne oraz umiejętność prezentacji.
  • Inicjatywa oraz samodzielność w działaniu.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie.
  • Atrakcyjny system wynagradzania, składający się z podstawy oraz prowizji od sprzedaży.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu w strukturach firmy.
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon
  • Administratorem danych osobowych jest So Smart Usługi Sp. z o.o. 78-100 Kołobrzeg Jagiellońska 23/10, NIP: . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez So Smart Usługi Sp. z o.o. 78-100 Kołobrzeg Jagiellońska 23/10, NIP: zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 12 dni temu)