Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 27.05.2024

Referent ds. obsługi archiwum zakładowego

Kuratorium Oświaty we Wrocławiu
  • Legnica, dolnośląskie

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Praca odbywa się w siedzibie urzędu. Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy: stanowisko pracy zorganizowane w pomieszczeniu biurowym z dostępem do światła dziennego. Praca odbywa się przy komputerze powyżej 4 godzin dziennie. W magazynach archiwalnych jest kontakt z pyłami, kurzem oraz zanieczyszczeniami mikrobiologicznymi. Praca związana jest z bezpośrednią obsługą klienta. Budynek nie jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

  • obsługuje osoby zgłaszające się do archiwum
  • opracowuje dokumentację kategorii A i B złożoną w archiwum
  • wydaje duplikaty świadectw szkolnych, dyplomów ukończenia szkoły oraz dyplomów mistrzowskich na podstawie posiadanej dokumentacji
  • wydaje zaświadczenia i inne dokumenty dotyczące okresów nauki, przebiegu nauczania
  • przyjmuje i ewidencjonuje dokumentację przebiegu nauczania szkół zlikwidowanych

Wymagania

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego doświadczenia w pracy w archiwum państwowej jednostki organizacyjnej
  • ukończenie kursu kancelaryjno-archiwalnego I i II stopnia lub ukończone policealne studium archiwistyki
  • znajomość przepisów prawa dotyczących funkcjonowania archiwów
  • umiejętności w zakresie komunikacji interpersonalnej
  • dobra organizacja pracy
  • w służbie cywilnej nie może być zatrudniona osoba, która w okresie od dnia 22 lipca 1944 r. do dnia 31 lipca 1990 r. pracowała lub pełniła służbę w organach bezpieczeństwa państwa lub była współpracownikiem tych organów w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 18 października 2006 r. o ujawnianiu informacji o dokumentach organów bezpieczeństwa państwa z lat 1944–1990 oraz treści tych dokumentów - nie dotyczy kandydatek/kandydatów urodzonych 1 sierpnia 1972 r. lub później
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • doświadczenia zawodowego

Oferujemy

  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników

Visa