Inspektor nadzoru budowlanego PINB w Elblągu

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Elblągu
  • Elbląg, warmińsko-mazurskie

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Praca biurowa i inspekcje w terenie.

  • przeprowadzanie kontroli i inspekcji w zakresie prawidłowości procesu budowlanego i utrzymania obiektów budowlanych
  • prowadzenie postępowań administracyjnych w zakresie właściwości PINB
  • przeprowadzanie kontroli w przedmiocie oddawania obiektów do użytkowania

Wymagania

  • wykształcenie: wyższe techniczne z zakresu budownictwa lub pokrewne
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego
  • uprawnienia budowlane
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność fachowej oceny zjawisk lub rozwiązań technicznych
  • komunikatywność, kreatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • doświadczenia zawodowego
  • doświadczenie w pray w administracji
  • doświadczenie przy kierowaniu robotami budowlanymi na budowie

Oferujemy

  • Pomieszczenie lub stojaki na rowery na terenie urzędu
  • Dostosowanie planów urlopów pracowników posiadających dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym do terminów wakacji, ferii i przerw świątecznych
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)