Office Manager w gabinecie stomatologicznym

ZoomDent
  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa zlecenie

Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny ZoomDent w Warszawie poszukuje osoby, która dołączy do naszego zespołu, na stanowisko Office Manager w recepcji.

Praca na pół etatu, elastyczny grafik.

Umowa zlecenie 27,00 zł/netto za godzinę

Zakres obowiązków:

Obsługa pacjentów zgodna ze standardami kliniki (telefoniczna i bezpośrednia)

Zadania managerskie

Udzielanie informacji o oferowanych usługach stomatologicznych

Rejestracja wizyt pacjentów

Zarządzanie dokumentacją medyczną

Przyjmowanie płatności, obsługa kasy fiskalnej

Prowadzenie rozliczeń finansowych (raportów dobowych, obsługa obiegu faktur)

Prace administracyjno-biurowe

Dbanie o wizerunek kliniki

Prowadzenie social mediów

Kontakt z firmami zewnętrznymi

Wymagania

Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy

Dobra organizacja pracy

Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Umiejętność obsługi urządzeń biurowych i aplikacji

Wysoka kultura osobista
Dodana
Wygasa (za 4 dni temu)