IMS GmbH

SPAWACZ MIG/MAG/WIG OD ZARAZ !!!

  • Niemcy zagranica

Spawacz

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca od zaraz

Запрошуємо працівників з України

Niemiecki pracodawca Firma IMS GmbH oferuje pracę w każdym dowolnym terminie wybranym przez kandydata.

Oferty pracy w zawodach: elektryk, elektromonter, pomocnik elektryka, tokarz CNC, frezer CNC, malarz, stolarz, spawacz, ślusarz i inne.

Praca i zlecenia na terenie całych Niemiec! Długoterminowe projekty!

Szukasz pracy? Chętnie Ci w tym pomożemy! Nie czekaj, znajdź pracę już dziś!

Oczekujesz uczciwego pracodawcy i dobrych zarobków? Skontaktuj się z nami !!!

Dodatkowo oferujemy: § Premię w wysokości 500€ za polecenie Pracownika Firmie.

PRACA DLA SPAWACZY MAG/MIG/WIG OD ZARAZ!

Pracodawca niemiecki Firma IMS GmbH oferuje prace w kazdym dowolnie wybranym terminie przez kandydatadla dla SPAWACZY MIG MAG WIG w Delbrück .

Kontakt:

dariusz.wierzba@ims-zeitarbeit.eu

004917615609028

Zakres obowiązków

  • Glownym zadaniem jest spawanie na podstawie rysunku technicznego
  • Dobra znajomość rysunku technicznego
  • Spawaniu stali nierdzewnej
  • Spawanie rur ze stali czarnej

Wymagania

· Wyksztalcenie zawodowe lub doświadczenie na w/w stanowisku oraz wazne certyfikaty

· Komunikatywna lub przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego.

· Posiadanie własnego pojazdu na wyjazd, mile widziane

· Umiejętności pracy zespołowej jak i samodzielnej

· Motywacja i chec do pracy

Oferujemy

· Mozliwosc stalej pracy, wysokie zarobki

· Wynagrodzenie Od:14€ Do:15€, plus 55-60€ wysokosc stawki, ktora indywidualnie wyliczamy.

· Możliwość rozwoju zawodowego

· Możliwość pobierania biezacych cotygodniowych zaliczek.

· Stala niemiecka umowę o pracę na czas nieokreslony.

· Pełne niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne.

· Dlugoterminowy kontrakt, możliwe nadgodziny.

· Zoorganizowane zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy przez pracodawce

· Wyposażenie ochronne (obuwie, ubranie robocze, skrzynke z narzedziami)

· Opieka polskiego kokoordynatora na czas zatrudnienia

  • Administratorem danych osobowych jest IMS GmbH 33330 Gütersloh Königstraße 38, NIP: DE126945336. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Dodana
Wygasa (za 13 dni temu)