FUNDACJA SCOLAR

Nauczyciel i logopeda do przedszkola dla dzieci z autyzmem.

  • Umowa o pracę
    7 000-7 500 zł brutto / mies.
  • Warszawa, mazowieckie

Nauczyciel przedszkola

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Fundacja, która specjalizuje się w diagnostyce i skutecznym uczeniu dzieci, młodzieży i dorosłych z zaburzeniami ze spektrum autyzmu. Jest nas ponad 100 psychologów, psychoterapeutów, pedagogów specjalnych, analityków zachowania, psychiatrów, logopedów i fizjoterapeutów. Uczymy tak, aby nauczyć dzieci potrzebnych umiejętności życia. Dzielimy się dobrymi praktykami i skutecznymi metodami terapii, szkolimy polskich specjalistów.

Zapewniamy wsparcie na każdym etapie rozwoju, także najmłodszym dzieciom do 30. miesiąca życia. Realizujemy programy dla dorosłych, w ramach projektów dofinansowanych przez PFRON. Dzieci i młodzież z Zespołem Aspergera biorą udział w Treningach Umiejętności Społecznych. Prowadzimy naukę dzieci w przedszkołach i szkole, terapie indywidualne i treningi TUS prowadzi Centrum Terapii oraz Pozaszkolnej Placówce Specjalistycznej.

Zakres obowiązków

Terapeuta - Psycholog/Pedagog/ Nauczyciel wychowania przedszkolnego
Obowiązki:
 prowadzenie zajęć indywidualnych oraz grupowych
 przygotowywanie programów terapeutycznych oraz prowadzenie bieżącej
dokumentacji
 współpraca z zespołem terapeutów
 konsultacje z rodzicami

Wymagania

Wykształcenie kierunkowe.

Kwalifikacje pedagogiczne.

Oferujemy

 zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, cały etat
 praca pod superwizją
 szkolenia w Fundacji SCOLARIS, m.in. techniki SAZ w rozwijaniu mowy i
komunikacji, metoda zachowań werbalnych, trening funkcjonalnej komunikacji, VB-
MAPP, nauczanie precyzyjne, system kart, i wiele innych.

Możliwość realizowania ścieżki polskiej licencji terapeuty behawioralnego.

  • Administratorem danych osobowych jest FUNDACJA SCOLAR 02-954 Warszawa ul. Jakuba Kubickiego 9 /2, NIP: 1181759840. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez FUNDACJA SCOLAR 02-954 Warszawa ul. Jakuba Kubickiego 9 /2, NIP: 1181759840 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.
Dodana
Wygasa (za 16 dni temu)