Doradca klienta - agencja pko banku polskiego sa - 3/4 etatu

  • Iława, warmińsko-mazurskie pow. iławski

Kasjer

Umowa na zastępstwo

Część etatu

Zakres obowiązków

Umowa o pracę w zastępstwie

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe
  • Inne wymagania: Praca w systemie I zmianowym w wymiarze 6 godzin dziennie między 9:00-17:00. Oczekujemy: minimum średniego wykształcenia, komunikatywności, otwartości, dążenia do wyznaczonych celów, umiejętności sprzedaży i budowania trwałych relacji z klientami, realizacji celów sprzedażowych, chęci poszerzania wiedzy. stabilne zatrudnienie, bo wiemy jak ważne jest bezpieczeństwo zatrudnienia, stałe wynagrodzenie oraz premia zależna od Twoich wyników, bo chcesz mieć wpływ na to, ile zarabiasz, profesjonalny system szkoleń, bo zależy nam na Twoim rozwoju. Kontakt e-mail: rekrutacjabankjde@wp.pl lub osobisty - ul:Wiejska 5 14-200 Iława
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 3 181,5 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + premia za realizację celów sprzedażowych
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 29 dni temu)