Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 23.05.2024

Specjalista ds. homologacji

Pronar
  • Narew, podlaskie pow. hajnowski

Inżynier

Umowa o pracę

Pronar to w 100 proc. polska firma z ponad 35-letnią historią. Obecnie jesteśmy liderem w produkcji maszyn rolniczych, komunalnych i recyklingowych. W 9 fabrykach zlokalizowanych na Podlasiu, produkujemy także koła tarczowe do maszyn wolnobieżnych, profile burtowe, elementy pneumatyki i hydrauliki, osie czy wyroby z tworzyw sztucznych. Posiadamy również sieć własnych stacji paliw i prowadzimy sprzedaż paliwa lotniczego.

ZADANIA:

* nadzór nad przygotowaniem dokumentacji i wyrobów powstających w firmie​ ​​do homologacji oraz uczestnictwo i nadzór w procesie homologacji i certyfikacji
* przygotowanie dokumentacji oraz nadzór nad procesem rozszerzenia homologacji wyrobów
* współpraca z krajowymi i zagranicznymi jednostkami homologacyjnymi i certyfikacyjnymi oraz z działami handlowymi w firmie​
* stały nadzór nad przepisami, normami oraz dyrektywami mówiącymi o wymaganiach formalno-prawnych homologowanych i certyfikowanych wyrobów
* uczestnictwo w pracach zespołów projektowych w zakresie wymagań prawnych w konstruowanych wyrobach

OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATA:

* preferowane wykształcenie wyższe techniczne
* wiedza ogólna dot. konstrukcji pojazdów oraz umiejętność pracy z dokumentacją techniczną​
* znajomość pakietu MS Office (Word, Excel), mile widziana znajomość AutoCad i/lub SolidEdge
* komunikatywna znajomość jęz. angielskiego, znajomość jęz. niemieckiego będzie dodatkowym atutem
* posiadanie prawa jazdy kat. B
* umiejętność rozwiązywania problemów, planowania​ i analitycznego myślenia
* sumienność i skrupulatność oraz komunikatywność
* mile widziana znajomość prawa w obszarze homologacji pojazdów i/lub doświadczenie na podobnym stanowisku

OFERUJEMY:

* Stabilne i bezpieczne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
* Możliwość podnoszenia kwalifikacji (kursy i szkolenia finansowane przez firmę) i ścieżki rozwoju wewnątrz organizacji
* Dofinansowane wyżywienie w stołówce przyzakładowej
* Pracowniczą zniżkę na ofertę firmowej szkoły lotniczej (kurs pilota, przeloty szybowcem)
* Atrakcyjną ofertę grupowego ubezpieczenia na życie, PPK i pożyczki zakładowej

Visa