ŚLUSARZ /MONTER / OPERATOR CNC

  • Pietrzykowice, śląskie pow. żywiecki

Ślusarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Jesteśmy nowoczesną firmą świadczącą swoje usługi w zakresie: projektowania, produkcji i montażu nowoczesnych systemów elewacyjnych wraz z aluminiowymi systemami budowlanymi.

Nasza siedziba mieści się w Pietrzykowicach

Zatrudnimy Ślusarza / Montera Operatora CNC w Pietrzykowicach koło Żywca

Zakres obowiązków

  • Prefabrykacja stolarki aluminiowej - okna, drzwi, fasady;
  • produkcja stolarki aluminiowej;
  • obsługa obrabiarek CNC- Frezarki;
  • obsługa maszyn produkcyjnych;
  • wykonywanie pracy zgodnie z dokumentacją techniczną i konstrukcyjną.

Wymagania

  • Znajomość czytania rysunku technicznego;
  • obsługa elektronarzędzi;
  • mile widziane doświadczenie w produkcji stolarki aluminiowej;
  • zdolności manualne oraz precyzja;
  • rzetelność i sumienność w wykonywaniu obowiązków;

Oferujemy

  • Praca w system jednozmianowym;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • wynagrodzenie stałe+ część ruchoma (premie uznaniowe);
  • korzystne warunki płacowe uzależnione od zdobytego doświadczenia zawodowego;
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy na oferowanym stanowisku.
  • Administratorem danych osobowych jest ALUKB sp. j. MARCIN KANIK, JANUSZ BOBOŃ 34-326 Pietrzykowice Wesoła 113, NIP: 5532568809. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
Dodana
Wygasa (za 15 dni temu)