Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 27.05.2024

Referent ds. budowlanych

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Inowrocławiu
  • Inowrocław, kujawsko-pomorskie pow. inowrocławski

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

- praca biurowa w siedzibie inspektoratu

- wykonywanie czynności inspekcyjno-kontrolnych i przeprowadzanie oględzin na terenie powatu Inowrocławskiego

-reprezentacja Urzędu

-obsługa komputera powyżej 4 godzin na dobę

-bariert archirektoniczne: brak dostosowanych toalet dla osób z niepełnosprawnością, w budynku znajduję się winda i schodowłaz

  • Prowadzenie działalność inspekcyjnej w zakresie sprawdzania:
  • legalności obiektów budowanych,
  • utrzymania obiektów budowlanych,
  • zgodności użytkowania obiektu budowlanego z jego przeznaczeniem,
  • Prowadzenie postępowań w sprawach dotyczących:
  • realizowania budowy bez wymaganego pozwolenia na budowę,
  • realizowania budowy bez wymaganego zgłoszenia,
  • realizowania innych robót budowlanych z naruszeniem prawa,
  • samowolnej zmiany sposobu użytkowania obiektu budowlanego,
  • oddawania do użytkowania obiektów budowlanych w trybie zawiadomienia o zakończeniu budowy,
  • utrzymania obiektów budowlanych w tym: realizacji ustawowych obowiązków przez właścicieli i zarządców obiektów, stanu technicznego obiektów, wyłączenia z użytkowania obiektów i ich rozbiórki,
  • prowadzenie postępowań egzekucyjnych, a w szczególności: wydawanie tytułów wykonawczych, postanowień o nałożeniu grzywny w celu przymuszenia; wydawanie tytułów wykonawczych skarbowych i sporządzanie wniosków do Naczelnika US o wszczęcie egzekucji należności pieniężnych, sporządzanie wniosków o zapewnienie środków finansowych na wykonania zastępcze oraz przeprowadzania wykonania zastępczego, stosowanie wykonania zastępczego oraz wykonania obowiązków za zobowiązanego na jego koszt
  • Uczestniczenie w czynnościach kontrolnych terenowych i sporządzanie protokołów, notatek służbowych,
  • Przygotowywanie projektów decyzji, postanowień administracyjnych i pism w sprawach należących do właściwości Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Inowrocławiu,
  • Opracowywanie wniosków i zaleceń pokontrolnych

Wymagania

  • wykształcenie: średnie Średnie z zakresu budownictwa (lub inżynierii środowiska, elektrotechniki, telekomunikacji, geodezji, administracji, prawa)
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego Z zakresu budownictwa lub specjalizacji pokrewnych; obsługa administracyjna biura lub kancelarii, praca w sądzie lub przy komorniku/ notariuszu; praca przy produkcji prefabrykatów
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: wyższe wyższe z zakresu budownictwa (lub inżynierii środowiska, elektrotechniki, telekomunikacji, geodezji, administracji, prawa)
  • co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego Z zakresu budownictwa lub specjalizacji pokrewnych; obsługa administracyjna biura lub kancelarii, praca w sądzie lub przy komorniku/ notariuszu; praca przy produkcji prefabrykatów

Oferujemy

  • Możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy
  • Pomieszczenie lub stojaki na rowery na terenie urzędu
  • Miejsce parkingowe na terenie urzędu
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników

Visa