Visa

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę.
Data wygaśnięcia oferty: 31.05.2024

Starszy specjalista ds. analizy danych

Główny Inspektorat Farmaceutyczny w Warszawie
  • Warszawa, mazowieckie

Urzędnik

Umowa o pracę

Praca zdalna

Zakres obowiązków

  • praca biurowa przy komputerze powyżej 4 godz. dziennie, permanentna obsługa klientów zewnętrznych
  • Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy: stanowisko pracy zorganizowane w pomieszczeniu biurowym wyposażonym w instalację klimatyzacyjną
  • Narzędzia i materiały pracy: komputer, urządzenia biurowe (drukarka, kserokopiarka, skaner, niszczarka i inne urządzenia biurowe)
  • Budynek posiada windę osobową do transportu pionowego, nie posiada podjazdów dla osób niepełnosprawnych, ale jest wyposażony w transporter gąsiennicowy typu T09 ROBY służący do transportu po schodach wejściowych do budynku osób poruszających się na wózkach inwalidzkich. Pomieszczenia pracy GIF mieszczą się na parterze oraz I i III piętrze budynku.
  • Sporządza zestawienia i raporty dotyczące obrotu produktami leczniczymi, w tym analizuje dane i przedstawia wnioski dotyczące nieprawidłowości w raportowaniu i dystrybucji produktów leczniczych w celu podejmowania stosownych czynności wobec przedsiębiorców.
  • Współuczestniczy w tworzeniu baz danych i systemów na potrzeby Departamentu Nadzoru Farmaceutycznego Głównego Inspektoratu Farmaceutycznego.
  • Współpracuje z komórkami organizacyjnymi urzędu oraz z zewnętrznymi organami i podmiotami w zakresie funkcjonowania oraz przetwarzania danych gromadzonych w systemach i rejestrach podlegających Głównemu Inspektorowi Farmaceutycznemu.
  • Bierze udział w pracach roboczych zespołów wewnętrznych i międzyresortowych w zakresie monitorowania i nadzoru nad obrotem produktami leczniczymi oraz wspiera ich działania poprzez sporządzanie raportów, analiz i zestawień.

Wymagania

  • wykształcenie: wyższe
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze analizy danych, tworzenia raportów/sprawozdań, pracy ze zbiorami danych
  • Znajomość struktury organizacyjnej i zadań Urzędu
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: średnie technik farmaceutyczny lub wyższe z zakresu farmacji lub chemii
  • doświadczenia zawodowego
  • Komunikatywność
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność organizacji pracy własnej

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Regularnie wypłacane wynagrodzenie
  • Dodatek za wysługę lat (powyżej 5 lat) od 5 do 20% wynagrodzenia w zależności od udokumentowanego stażu pracy
  • „Trzynaste” wynagrodzenie
  • Wypłaty z funduszu nagród – uzależnione od wyników pracy
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników
  • Możliwość udziału w szkoleniach
  • Możliwość refundacji kosztów nauki języka i studiów podyplomowych
  • Dofinansowanie do zakupu okularów korekcyjnych do pracy przy komputerze
  • Możliwość wykupienia dodatkowego ubezpieczenia na życie
  • Możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy
  • Możliwość częściowego wykonywanie pracy poza siedzibą urzędu (praca zdalna, „home office”)
  • Dogodną lokalizację (dojazd metrem, liniami tramwajowymi i autobusowymi)
  • Wsparcie na etapie wdrażania do pracy
  • Pracę w przyjaznej atmosferze oraz współpracę z gronem wysoko wykwalifikowanych specjalistów

Visa