Specjalista ds. sprzedaży Kielce

CCIG GROUP SP. Z. O. O.
  • Kielce, świętokrzyskie

Przedstawiciel handlowy

Umowa o pracę

Od lat znajdujemy się obsługą klienta. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milionów ludzi. Dołączając do CCIG masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

Zadania
• sprzedaż i promowanie naszej oferty wśród klientów
• budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami
• obsługa klientów zgodnie ze standardami
• edukowanie klientów z zakresu nowych technologii
• stałe uaktualnianie wiedzy o ofertach oraz rynku telekomunikacyjnym

Pasujesz do nas, jeżeli
• potrafisz słuchać i reagować na potrzeby klientów
• chcesz być doradcą i opiekunem klientów
• interesujesz się nowymi technologiami
• działasz skutecznie, z pasją i dynamizmem
• posiadasz doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klientów - mile widziane

Mamy dla Ciebie
• atrakcyjny system motywacyjny
• strefę relaksu
• realne wyzwania na co dzień
• nowe znajomości i przyjaźnie na lata
• nowoczesne środowisko pracy
• rekrutacje wewnętrzne
• programy rozwojowe i systemy szkoleń
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)