Konsultant ds. Telesprzedaży dla Studenta!!!

New Finance
  • Łódź, łódzkie

Inny

Umowa o pracę

Miejsce pracy: Łódź

New Finance to prężnie rozwijająca się firma na rynku usług finansowych.

Łączy w sobie nowoczesne techniki outsourcingu z najlepszymi tradycjami
polskiego biznesu.

Obecnie do Naszego zespołu poszukujemy osób na stanowisko:

Konsultant ds. Telesprzedaży

Region: łódzkie

Numer referencyjny: KT/04/19

Zakres obowiązków:

* pozyskiwanie nowych Klientów -uzyskiwanie zgody na przesłanie ofert kredytowych

* raportowanie efektów pracy

* brak planów sprzedażowych

Wymagania

* umiejętność konsekwentnego dążenia do realizacji założonych celów

* motywacja do pracy

* umiejętność obsługi komputera

* samodyscyplina i odpowiedzialność

Oferujemy

* umowę zlecenie

* atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + prowizja
+ premia)

* szkolenia produktowe

* zdobycie doświadczenia i wiedzy z zakresu produktów finansowych

* możliwość awansu i rozwoju zawodowego

* miłą atmosferę

* elastyczne godziny pracy

Więcej informacji na temat Naszej firmy znajdziecie Państwo na stronie

Osoby zainteresowane/spełniające nasze warunki prosimy o przesłanie CV z
aktualnym zdjęciem na adres: @

Informujemy, iż będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)