Praca informatyczne Ostrów Wielkopolski (Wielkopolskie)

Wyróżnione oferty pracy

Młodszy konsultant

COIG S.A.

  • Katowice
Dodana
Dodana

Specjalista wsparcia użytkowników IT

Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.

  • Jelcz-Laskowice
Dodana

Praca alert - powiadomienia

informatyczne, Ostrów Wielkopolski

Oferty pracy Zawęź wyniki Znaleźliśmy 7 ofert pracy

  • MŁODSZY SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW

    Planteon.pl
    • 4 300-5 000 zł / mies.
    • Wielkopolskie
    • umowa o pracę
    Prowadzenie dokładnej dokumentacji dotyczącej zamówień, faktur i dostaw Aktualizacja danych w systemach informatycznych
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Referent ds. czynności analitycznych i sprawdzających

    Izba Administracji Skarbowej w Poznaniu
    • Ostrów Wielkopolski
    Przetwarza dokumenty zewnętrzne i wewnętrzne w systemach informatycznych Urzędu, w celu zapewnienia kompletności
    Dodana
  • Pracownik Biurowo-Informatyczny

    Oma516
    • Ostrzeszów (Ostrów Wielkopolski - 27km)
    Wygasa
  • Programista aplikacji C++, C#

    Com40 Sp. z o.o. Sp.K.
    • Nowe Skalmierzyce (Ostrów Wielkopolski - 14km)
    ...powierzonych działów • Przygotowanie dokumentacji nowych i zmienianych rozwiązań • Udział we wdrożeniach systemów informatycznych
    Wygasa
  • Administrator systemów informatycznych

    • Kalisz (Ostrów Wielkopolski - 23km)
    ...operacyjnych: Linux i/lub Windows Server oraz serwerów HTTP: Apache, Nginx • Masz wiedzę dot. bezpieczeństwa sieci informatycznych
    Wygasa
  • Informatyk

    ARKomp
    Zadania: • obsługa informatyczna klientów firmy ARKomp Wymagania: • znajomość środowiska Windows i baz
    Dodana
  • Lider logistyki

    Netland
    ...magazynie – minimum 2 lata • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem • Znajomość sprzętu komputerowego i branży informatycznej
    Dodana