Czy to Twoja firma?

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna praca

Złotoryja
Karta pracodawcy N11
Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna

Praca alert - powiadomienia

Praca Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna

  • Młodszy asystent, technik

    Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna
    • Złotoryja
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna - oferty archiwalne

  • Młodszy asystent lub technik

    • Złotoryja
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie badań laboratoryjnych w laboratorium mikrobiologicznym

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne, kierunek: technik analityk itp.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Złotoryi