Czy to Twoja firma?

SALON FRYZJERSKI DAMSKO-MĘSKI BEATA BEATA MARCINÓW praca

Gliwice
SALON FRYZJERSKI DAMSKO-MĘSKI BEATA BEATA MARCINÓW najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Fryzjer Gliwice
- w kategoriach zawodowych:
uroda / pielęgnacja / dietetyka

Oferty pracy SALON FRYZJERSKI DAMSKO-MĘSKI BEATA BEATA MARCINÓW

Praca alert - powiadomienia

Praca SALON FRYZJERSKI DAMSKO-MĘSKI BEATA BEATA MARCINÓW

  • Fryzjer damsko - męski

    SALON FRYZJERSKI DAMSKO-MĘSKI BEATA BEATA MARCINÓW
    • Gliwice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Praca SALON FRYZJERSKI DAMSKO-MĘSKI BEATA BEATA MARCINÓW - oferty archiwalne

    • Gliwice
    • Zakres obowiązków

      Fryzjer damsko - męski.
      Miejsce pracy: Gliwice-Sośnica.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne, kierunek: fryzjer
      • Uprawnienia: fryzjer damsko - męski
      • Inne wymagania: wykształcenie zawodowe kierunkowe, mile widziane 2 lata doświadczenia w zawodzie lub absolwent

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 2 800 - 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: absolwent 2800zł brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Pracodawcy w Gliwicach