Czy to Twoja firma?

ZARZĄD TRANSPORTU MIEJSKIEGO W LUBLINIE praca

Lublin
ZARZĄD TRANSPORTU MIEJSKIEGO W LUBLINIE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł logistyka / spedycja / transport bhp / ochrona środowiska

Oferty pracy ZARZĄD TRANSPORTU MIEJSKIEGO W LUBLINIE

Praca alert - powiadomienia

Praca ZARZĄD TRANSPORTU MIEJSKIEGO W LUBLINIE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ZARZĄD TRANSPORTU MIEJSKIEGO W LUBLINIE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ZARZĄD TRANSPORTU MIEJSKIEGO W LUBLINIE - oferty archiwalne

  • Kontroler biletowy / rewizor

    ZARZĄD TRANSPORTU MIEJSKIEGO W LUBLINIE
    • 2 800 zł / mies.
    • Lublin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie kontroli dokumentów przewozu i dokumentów poświadczających uprawnienia;
      prawidłowe wypełnianie i wystawianie dokumentów związanych z prowadzeniem kontroli biletów, pobieranie opłat, wystawianie wezwań do zapłaty i informowanie pasażerów o obowiązującej taryfie biletowej, wykonywanie innych czynności związannych z funkcjonowaniem komunikacji miejskiej
      praca na erenie Lublina oraz gmin sąsiadujących

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: znajomość topografii i układu sieci komunikacyjnych Lublina, pełna zdolność do czynności prawnych, korzystanie z pełni praw publicznych, niekaralność biegłą znajomość języka polskiego w mowie i piśmie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Lublinie