Czy to Twoja firma?

PRZEDSZKOLE NR 19 w Gdyni praca

Gdynia
PRZEDSZKOLE NR 19 w Gdyni najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy PRZEDSZKOLE NR 19 w Gdyni

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSZKOLE NR 19 w Gdyni

PRZEDSZKOLE NR 19 w Gdyni poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PRZEDSZKOLE NR 19 w Gdyni - oferty archiwalne

  • Nauczyciel języka angielskiego

    PRZEDSZKOLE NR 19 w Gdyni
    • 336-465 zł / mies.
    • Gdynia
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie zajęć języka angielskiego w grupach wiekowych 3, 4, 5, 6 - latki

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, kierunek: przygotowanie do nauczania j. angielskiego w przedszkolu
      • Inne wymagania: doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym, kwalifikacje do pracy w przedszkolu, świadectwo znajomości języka angielskiego w stopniu minimum podstawowym. Praca w wymiarze 3 godzin tygodniowo do 31.08.2021 z możliwością przedłużenia. Wynagrodzenie uzależnione od wykształcenia oraz stopnia awansu zawodowego. Wymiar czasu pracy do uzgodnienia z pracodawcą.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 336 - 465 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdyni