Czy to Twoja firma?

Hegemonia Sp. z o.o praca

Gdańsk
Hegemonia Sp. z o.o najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Gdańsk
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Hegemonia Sp. z o.o

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Hegemonia Sp. z o.o

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Hegemonia Sp. z o.o - oferty archiwalne

  • Sprzedawca - doradca klienta

    Hegemonia Sp. z o.o
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Obsługa klientów w sklepie stacjonarnym, praca z programem SubiektGT (obsługa zamówień internetowych i wystawianie dokumentów sprzedażowych), pakowanie i wysyłka towaru (obsługa firm kurierskich), kontakt z klientem (telefoniczny i mailowy). Praca od poniedziałku do piątku, w zakresie godzin:11-20 a w soboty: 9-20.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: komunikatywność, otwartość, dyspozycyjności w ciągu tygodnia w godzinach 11-20 i w soboty 9-20, mile widziana znajomość serwisów aukcyjnych np. allegro. Miejscem pracy jest Sklep Świat-Zabawek.pl w Galerii Metropolia we Wrzeszczu.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Pracodawca zapewnia: stabilne zatrudnienie, umowa zlecenie, miła atmosferę pracy, wynagrodzenie wypł

Pracodawcy w Gdańsku