Czy to Twoja firma?

Centrum Języka Angielskiego Magdalena Hawryluk praca

Tarnobrzeg
Centrum Języka Angielskiego Magdalena Hawryluk najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Lektor Tarnobrzeg
- w kategoriach zawodowych:
media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy Centrum Języka Angielskiego Magdalena Hawryluk

Praca alert - powiadomienia

Praca Centrum Języka Angielskiego Magdalena Hawryluk

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Centrum Języka Angielskiego Magdalena Hawryluk - oferty archiwalne

  • Lektor języka angielskiego

    Centrum Języka Angielskiego Magdalena Hawryluk
    • Tarnobrzeg
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Prowadzenie zajęć z dziećmi nauki języka angielskiego metodą Helen Doron

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: Kreatywność, umiejętność pracy z dziećmi.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 60 PLN
      • Opis wynagrodzenia: / godz.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 45,5 PLN
      • Opis wynagrodzenia: stawka 35 zł brutto za godz.

Pracodawcy w Tarnobrzegu