Czy to Twoja firma?

KUPIEC POMORZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA praca

Gdańsk
KUPIEC POMORZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy administracja biurowa / praca biurowa księgowość / ekonomia

Oferty pracy KUPIEC POMORZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KUPIEC POMORZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

KUPIEC POMORZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca KUPIEC POMORZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA - oferty archiwalne

  • Kasjer-sprzedawca

    KUPIEC POMORZE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    • 2 800 zł / mies.
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa klienta, wykładanie towaru, dbałość o czystość i porządek, troska o mienie pracodawcy

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu, Doskonalenie Obsługi Klienta, komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy w zespole
      • Inne wymagania: doświadczenie w pracy w handlu lub usługach min 3 m-ce ( kontakt z klientem); gotowość i chęć do przyuczenia do pracy jako kasjer sprzedawca w sklepie spożywczym

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdańsku