Czy to Twoja firma?

Magne Superat Sp. z o.o. Sp. K. praca

Ostrów Wielkopolski
Magne Superat Sp. z o.o. Sp. K. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia internet / e-commerce / nowe media

Oferty pracy Magne Superat Sp. z o.o. Sp. K.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Magne Superat Sp. z o.o. Sp. K.

Magne Superat Sp. z o.o. Sp. K. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Magne Superat Sp. z o.o. Sp. K. - oferty archiwalne

  • Księgowy

    Magne Superat Sp. z o.o. Sp. K.
    • Ostrów Wielkopolski
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Znajomość zasad uproszczonej księgowości, mile widziana znajomość programu Comarch Optima, bieżąca obsługa, wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego i ich księgowanie, wystawianie dokumentów księgowych, rejestrowanie i weryfikacja faktur, sprawdzanie poprawności danych, przygotowywanie raportów, wykonywanie zleconych prac biurowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: prawo jazdy kategoria - B, znajomość programu komputerowego OPTIMA - księgowość, biegła obsługa komputera z obsługą internetu
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : Znajomość zasad uproszczonej księgowości [Inne] : Początkowo umowa zlecenie, docelowo umowa o pracę. Wynagrodzenie 3500,00 + premia

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Referent księgowy - pracownik biurowy

    • 3 500 zł / mies.

      Wynagrodzenie 3 500,00 zł brutto + premia. Znajomość zasad uproszczonej księgowości (minimum 2 lata doświadczenia), bieżąca obsługa, rejestrowanie i weryfikowanie faktur, wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego i ich księgowanie, sprawdzanie poprawności danych, przygotowywanie raportów, wykonywanie zleconych prac biurowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: biegła obsługa komputera z obsługą internetu, prawo jazdy kategoria - B
      • Inne wymagania: [Inne] : Znajomość zasad uproszczonej księgowości.

      Oferujemy

Pracodawcy w Ostrowie Wielkopolskim