Czy to Twoja firma?

GABINETY DENTYSTYCZNE GABRIELA ŚWIDEREK praca

Kołobrzeg
GABINETY DENTYSTYCZNE GABRIELA ŚWIDEREK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie administracja biurowa / praca biurowa obsługa klienta / call center

Oferty pracy GABINETY DENTYSTYCZNE GABRIELA ŚWIDEREK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GABINETY DENTYSTYCZNE GABRIELA ŚWIDEREK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Technik RTG

    Uniwersytecka Klinika Stomatologiczna PUM SP. Z O.O.
    • Szczecin
    • umowa o pracę
    Dodana
  • Opieka nad seniorami w Niemczech, niemiecka Umowa

    IMS GmbH
    • 15-17 € / godz.
    • Niemcy
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    Polecana Popularna
    Dodana

GABINETY DENTYSTYCZNE GABRIELA ŚWIDEREK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca GABINETY DENTYSTYCZNE GABRIELA ŚWIDEREK - oferty archiwalne

  • Asystentka stomatologiczna

    GABINETY DENTYSTYCZNE GABRIELA ŚWIDEREK
    • Kołobrzeg
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Zgodnie ze stanowiskiem. Dźwiganie według norm BHP. Praca w Kołobrzegu w godz. 8-16, 12-20.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: dokładność, praca w zespole, sumienność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Recepcjonistka

    • Kołobrzeg

      Zgodnie ze stanowiskiem, dźwiganie według norm BHP. Praca w Kołobrzegu w godz. 8-16, 12-20.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: praca w zespole, dokładność, obsługa komputera w stopniu bardzo dobrym

      Oferujemy

Pracodawcy w Kołobrzegu