Czy to Twoja firma?

Pallmed Sp z o.o praca

Bydgoszcz
Pallmed Sp z o.o najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Pallmed Sp z o.o

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Pallmed Sp z o.o

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Lekarz Psychiatra

    Centrum Psychoterapii Odnaleźć sens Monika Markiewicz
    • Bydgoszcz
    • umowa zlecenie
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Masażysta/fizjoterapeuta

    Arpol Office Sp. z o.o.
    • Toruń
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Dodana

Pallmed Sp z o.o poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Pallmed Sp z o.o - oferty archiwalne

  • Opiekun/opiekunka

    Pallmed Sp z o.o
    • Żnin
    • Zakres obowiązków

      rozpoznanie problemów opiekuńczych osób chorych i niesamodzielnych, współpraca z zespołem terapeutycznym w zakresie realizwoania planu opieki nad osobami chorymi i niesamodzielnymi, realizacja świadczeń opiekuńczych i pielęgnacyjnych;

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: dodatkowym atutem będzie posiadanie dyplomu ukończenia szkoły z uzyskanym tytułem opiekuna medycznego, mile widziane doświadczenie w pracy z pacjentami przewlekle chorymi, wysoka motywacja do pracy oraz zaangażowanie w powierzone zadania, odpowiedzialność za powierzone zadania, dobra organizacja pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN

Pracodawcy w Bydgoszczy