Czy to Twoja firma?

OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ STRZELCE OPOLSKIE praca

Strzelce Opolskie
OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ STRZELCE OPOLSKIE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa księgowość / ekonomia medycyna / farmacja / zdrowie praca fizyczna

Oferty pracy OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ STRZELCE OPOLSKIE

Praca alert - powiadomienia

Praca OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ STRZELCE OPOLSKIE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Working time controller

    "Euroressurs" Sp. z o.o.
    • Krapkowice
    • umowa o pracę
    Dodana
  • Specjalista ds. przetargów

    Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
    • Jelcz-Laskowice
    • praca od zaraz
    Dodana
  • Sekretarza, manager

    Medyczna Epsilon Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
    • Strzelce Opolskie
    • bez doświadczenia
    Dodana

OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ STRZELCE OPOLSKIE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ STRZELCE OPOLSKIE - oferty archiwalne

  • Księgowy/ księgowa

    OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ STRZELCE OPOLSKIE
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Ewidencja, dekretowanie dokumentów finansowo - księgowych jednostki, prowadzenie dochodów i terminowa ixch windykacja, sporzadzanie sprawozdań, księgowość pozabudżetowa, nadzór nad księgowaniem analitycznym i syntetycznym.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, ekonomiczne
      • Uprawnienia: obsługa urządzeń biurowych, obsługa pakietu MS Office
      • Inne wymagania: Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub średnie ekonomiczne i co najmniej 2 letni staż pracy w księgowości (mile widziany w jednostce budżetowej lub innych jednostkach administracji budżetowej). Wymagana znajomość przepisów prawa dotyczacych ustawy o finansach publicznych, rachunkowości i zamówień publicznych.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Fizjoterapeuta

    • umowa na zastępstwo

      Prowadzenie gimnastyki leczniczej oraz rehabilitacji ruchowej u osób wymagajacych tego typu ćwiczeń zgodnie z zaleceniami lekarza w miejscu ich zamieszkania, prowadzenie dokumentacji opisującej zlecone i przeprowadzone zabiegi

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole, samodzielność, DOKŁADNOŚĆ, dobra organizacja czasu pracy
      • Inne wymagania: Sumienność, rzetelność, terminowość oraz gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji, komunikatywność, odpowiedzialność, nieposzlakowana opinia, doświadczenie zawodowe będzie dodatkowym atutem.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN

Pracodawcy w Strzelcach Opolskich