Czy to Twoja firma?

DANIEL WOJTOWICZ DANFARM PUNKT APTECZNY NIEBOCKO praca

Niebocko
DANIEL WOJTOWICZ DANFARM PUNKT APTECZNY NIEBOCKO najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie administracja biurowa / praca biurowa hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy DANIEL WOJTOWICZ DANFARM PUNKT APTECZNY NIEBOCKO

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca DANIEL WOJTOWICZ DANFARM PUNKT APTECZNY NIEBOCKO

DANIEL WOJTOWICZ DANFARM PUNKT APTECZNY NIEBOCKO poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca DANIEL WOJTOWICZ DANFARM PUNKT APTECZNY NIEBOCKO - oferty archiwalne

  • Technik farmaceutyczny

    DANIEL WOJTOWICZ DANFARM PUNKT APTECZNY NIEBOCKO
    • Niebocko
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Sprzedaż w aptece, obsługa komputera, wprowadzanie towarów

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne, kierunek: farmacja

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. godz

    • Żurawica

      Ekspedycja w punkcie aptecznym.

      Wymagania

      • Wykształcenie: pomaturalne/policealne, medyczne
      • Inne wymagania: Mile widziani absolwenci bez doświadczenia zawodowego. Praca w godz. 08:00 - 16:00 oraz 12:00 - 20:00

      Oferujemy

      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną