Czy to Twoja firma?

AGENCJA OCHRONY - GOT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Warszawa
AGENCJA OCHRONY - GOT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna hr / kadry

Oferty pracy AGENCJA OCHRONY - GOT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AGENCJA OCHRONY - GOT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

AGENCJA OCHRONY - GOT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca AGENCJA OCHRONY - GOT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. kadr i płac

    AGENCJA OCHRONY - GOT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - samodzielne prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej pracowników (akta osobowe, sporządzanie dokumentów kadrowych: zaświadczenia, umowy, aneksy, świadectwa pracy, ewidencja i rozliczanie czasu pracy, karty zasiłkowe etc.)
      - samodzielne naliczanie wynagrodzeń i przygotowywanie list płac
      - rozliczanie czasu pracy i nieobecności (urlopy, zwolnienia lekarskie)
      - sporządzenie deklaracji rozliczeniowych do ZUS (w tym korekty)
      - sporządzanie deklaracji PIT, PFRON, GUS
      - przygotowywanie zaświadczeń dla pracowników

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie, minimum 2-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku - warunek konieczny, bardzo dobra praktyczna znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, bardzo dobra znajomość zasad naliczania wynagrodzeń, wiedza praktyczna na temat rozliczeń i korekt deklaracji ZUS (DRA, RCA, RSA), dobra znajomość programu Płatnik, mile widziana znajomość programu WAPRO Gang terminowość i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań odpowiedzialność, dokładność, punktualność oraz zaangażowanie bardzo dobra organizacja pracy. Obowiązki: - samodzielne prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej pracowników (akta osobowe, sporządzanie dokumentów kadrowych: zaświadczenia, umowy, aneksy, świadectwa pracy, ewidencja i rozliczanie czasu pracy, karty zasiłkowe etc.) - samodzielne naliczanie wynagrodzeń i przygotowywanie list płac - rozliczanie czasu pracy i nieobecności (urlopy, zwolnienia lekarskie) - sporządzenie deklaracji rozliczeniowych do ZUS (w tym korekty) - sporządzanie deklaracji PIT, PFRON, GUS - przygotowywanie zaświadczeń dla pracowników [Zgłoszenia: a.jandula@ochrona-got.pl, 664 015 383, osobiście]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Warszawie