Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo GRIN-ESTETYKA Wiesław Zioło praca

Rzeszów
Przedsiębiorstwo GRIN-ESTETYKA Wiesław Zioło najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ogrodnik Rzeszów
- w kategoriach zawodowych:
rolnictwo / hodowla

Oferty pracy Przedsiębiorstwo GRIN-ESTETYKA Wiesław Zioło

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo GRIN-ESTETYKA Wiesław Zioło

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Przedsiębiorstwo GRIN-ESTETYKA Wiesław Zioło - oferty archiwalne

  • Pielenie nasadzeń możliwość zatrudnienia obywateli ukrainy

    Przedsiębiorstwo GRIN-ESTETYKA Wiesław Zioło
    • Jasionka
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Zatrudnię pracowników do pracy przy pielęgnacji roślin na terenie Miasta Rzeszowa.
      - praca w godz. 7-15/16 + ewentualnie soboty
      - praca w Rzeszowie lub okolicach
      - umowa zlecenie.

      Możliwość zatrudnienia również kobiet z Ukrainy, bez znajomości języka polskiego. Baza firmy na Jasionce, zapewniamy dojazd z Rzeszowa ul. Rejtana.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN

Pracodawcy w Rzeszowie