Czy to Twoja firma?

Firma Szkoleniowo-Usługowa Sylwia Chudyba-Mirek praca

Wojnicz
Firma Szkoleniowo-Usługowa Sylwia Chudyba-Mirek najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
uroda / pielęgnacja / dietetyka medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Firma Szkoleniowo-Usługowa Sylwia Chudyba-Mirek

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Firma Szkoleniowo-Usługowa Sylwia Chudyba-Mirek

Firma Szkoleniowo-Usługowa Sylwia Chudyba-Mirek poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Firma Szkoleniowo-Usługowa Sylwia Chudyba-Mirek - oferty archiwalne

  • Pomoc groomera (o,u)

    Firma Szkoleniowo-Usługowa Sylwia Chudyba-Mirek
    • Wojnicz
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      pomoc groomera

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: doświadczenie na stanowisku lub możliwość przyuczenia do zawodu oraz przekwalifikowania, osoba lubiąca zwierzęta, wykształcenie bez znaczenia, praca w Wojniczu od pon. - pt. w przedziale godz. 9.00-17.00 oraz w sobotę w godz. 8.00-14.00 ( praca na umowę zlecenie). Wynagrodzenie: 19,70 zł/h brutto. Kontakt: Firma Szkoleniowo-Usługowa Sylwia Chudyba-Mirek, ul. Braci Gładyszów 4, 32-830 Wojnicz, wcześniejszy kontakt telefoniczny 607 956 781, CV można przesyłać na adres e-mail: kontakt@british.com.pl.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN

Pracodawcy w Wojniczu