Czy to Twoja firma?

SERVITUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Kraków
Pomoc społeczna bez zakwaterowania dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych
SERVITUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie obsługa klienta / call center

Oferty pracy SERVITUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca SERVITUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Opiekun osoby starszej

    SERVITUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Kraków
    • umowa o pracę
    Dodana
  • Opiekun seniora

    • Kraków
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

SERVITUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SERVITUM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik ds. obsługi klienta

    • Kraków
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - obsługa infolinii PRZYCHODZĄCEJ oraz zapytań z formularza internetowego - udzielanie informacji o usługach opiekuńczych świadczonych przez firmę, przyjmowanie zleceń na opiekę i przekazywanie do odpowiedniego działu
      - generowanie umów i faktur z systemu, przesyłanie w formie elektronicznej do klientów
      - prace biurowe zlecone przez przełożonego

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: dobra organizacja pracy, odpowiedzialność , dokładność, bardzo dobra obsługa komputera, wysoka kultura osobista
      • Inne wymagania: [Umiejętność 1] : uprzejmość, pomocność, pozytywne nastawienie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Krakowie