Czy to Twoja firma?

AKADEMIA PANA KLEKSA Yester Karwat praca

Chojnice
AKADEMIA PANA KLEKSA Yester Karwat najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy AKADEMIA PANA KLEKSA Yester Karwat

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca AKADEMIA PANA KLEKSA Yester Karwat

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

AKADEMIA PANA KLEKSA Yester Karwat poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca AKADEMIA PANA KLEKSA Yester Karwat - oferty archiwalne

  • Opiekunka w żłobku

    AKADEMIA PANA KLEKSA Yester Karwat
    • Chojnice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Opieka nad dziećmi do lat 3, czynności pielęgnacyjne, dbanie o rozwój.

      Wymagania

      • Inne wymagania: (84.2022.JK)

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 400 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Możliwość zatrudnienia na dłużej.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Oligofrenopedagog

    • Chojnice

      Opieka nad dziećmi przedszkolnymi, w tym z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie. 2022.AK

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca w godz. 6.30-14.30 lub 8.30-16.30 Możliwość zatrudnienia na dłużej.

Pracodawcy w Chojnicach