Czy to Twoja firma?

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wikielcu praca

Wikielec
Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wikielcu najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wikielcu

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wikielcu

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wikielcu poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wikielcu - oferty archiwalne

  • Psycholog

    Zespół Szkolno-Przedszkolny w Wikielcu
    • Wikielec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Udziela uczniom pomocy psychologiczno-pedagogicznej w formach odpowiednich do rozpoznanych potrzeb, Diagnozuje sytuacje w szkole w celu rozwiązywania problemów wychowawczych stanowiących barierę i ograniczających aktywne i pełne uczestnictwo ucznia w życiu szkoły, Inicjuje i prowadzi działania mediacyjne oraz interwencyjne w sytuacjach kryzysowych. Wspiera nauczycieli, wychowawców grup wychowawczych i innych specjalistów. Udziela pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Zajmuje się działaniami profilaktycznymi w celu zapobiegania pojawianiu się problemów. Współpracuje z rodzicami w zakresie zagadnień wychowawczych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: przygotowanie pedagogiczne
      • Inne wymagania: 8/20 etatu - kontakt tel: 089 640 10 64 lub mailowy: zspwikielec@wp.pl

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 896,08 do 1 231,06 PLN
      • Opis wynagrodzenia: W zależności od kwalifikacji
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wikielcu