Czy to Twoja firma?

ŻŁOBEK NIEPUBLICZNY JAŚ I MAŁGOSIA Małgorzata Lewczuk praca

Siedlce
ŻŁOBEK NIEPUBLICZNY JAŚ I MAŁGOSIA Małgorzata Lewczuk najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Opiekun Siedlce
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy ŻŁOBEK NIEPUBLICZNY JAŚ I MAŁGOSIA Małgorzata Lewczuk

Praca alert - powiadomienia

Praca ŻŁOBEK NIEPUBLICZNY JAŚ I MAŁGOSIA Małgorzata Lewczuk

  • Opiekun dzieci w żłobku

    ŻŁOBEK NIEPUBLICZNY JAŚ I MAŁGOSIA Małgorzata Lewczuk
    • Siedlce
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca ŻŁOBEK NIEPUBLICZNY JAŚ I MAŁGOSIA Małgorzata Lewczuk - oferty archiwalne

    • Siedlce
    • Zakres obowiązków

      Praca z dziećmi w grupie wiekowej 2+, sprawowanie codziennych czynności opiekuńczych, dydaktyczno - wychowawczych oraz codziennych czynności pielęgnacyjnych podczas pobytu dzieci w żłobku.

      Wymagania

      • Wykształcenie: pomaturalne/policealne
      • Inne wymagania: chęć do pracy z dziećmi, otwartość, kreatywność, empatia do małych dzieci, umiejętność pracy z dziećmi, staż pracy wymagany

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Siedlcach